Rok choroby – mesiac liečenia

Myslím si, že každý z nás sa už aspoň raz ocitol v situácii, keď bol zúfalý, cítil sa mizerne, zhoršoval sa mu zdravotný stav. Lekári nevedeli nájsť príčinu chorôb. Čo vtedy robiť? Na koho sa obrátiť?

Ja vám chcem predstaviť pani Emíliu Slamenú, ktorá robí poradenstvo ohľadom zlepšenia zdravia.
Venuje sa diagnostike s prístrojom DIACOM, ktorý zaznamenáva odchýlky v organizme človeka.
No viac vám o tom porozpráva ona sama.

 

Čomu sa venujete?
Navštevujú ma ľudia, ktorí prešli nejakou cestou a nevedeli si nájsť spôsob alebo príčinu svojich záťaží. Prichádzajú ku mne, lebo sa nevedia zbaviť chorôb, ktoré sa im vracajú alebo ťažko liečia. Sú zúfalí. Ja sa s klientom porozprávam. Hľadáme príčinu, a keď ju nájdeme, snažíme sa ju odstrániť, a tým pádom je človek zdravší.

 

Rok choroby - mesiac liečenia

 

Takže, keď príde k Vám klient, čo ako prvé urobíte?
Popýtam sa ho,  čo ho trápi. Aké berie lieky, aké operácie absolvoval. Napojím ho na prístroj Diacom a to tým spôsobom, že si dá na hlavu špeciálne slúchadlá s magnetickými induktormi a pomocou frekvenčnej terapie prejdeme všetky orgány v tele. Pri prvej kontrole prakticky „oskenujeme“ celé telo od hlavy po päty. Podľa toho zistíme, aká je energetická hodnota konkrétnych orgánov. Prístroj ukáže, ktorý orgán v tele je oslabený alebo preťažený a čo treba posilniť. Tak isto skontrolujeme aj jeho stravovacie návyky, nervovú sústavu, premeriame srdiečko, cievy, prakticky oskenujeme celého človeka. Prístroj Diacom je nastavený  tak, že hneď aj určí, aká liečba by bola najvhodnejšia a aké produkty by mal ten konkrétny klient brať. Podľa toho sa zameriame na liečbu.

 

Rok choroby - mesiac liečenia

 

Čo je to Diacom?


Prístroj Diacom pracuje s elektromagnetickými výkyvmi veľmi nízkych frekvencií, ktoré môžu prinášať informácie do ľudského mozgu skôr, ako sám človek niečo cíti. Metóda analýzy NLS umožňuje posúdiť stav bioenergie postihnutého miesta. Ikonické znaky umožňujú analyzovať (energetickú) nerovnováhu v tkanivách tela, a tým rozpoznať skutočný problém. Hardwarový softvér je charakterizovaný ako neinvazívny, bezpečný, bezbolestný a účinný zdroj skenovania, harmonizácie a riešení zmien a odchýlok v ľudkom tele, vrátane obnovy fyzickej a bioenergetickej rovnováhy.

diacom


Aké produkty ponúkate?
Ja spolupracujem s firmou, ktorá sa zaoberá produktmi, sú to takzvané bunečné harmonizéry. Obsahujú prírodné výťažky z liečivých bylín, húb a morských živočíchov. Podporujú regeneráciu buniek, obnovujú rovnováhu orgánov. Podporujú imunitný systém.

 

Rok choroby – mesiac liečenia.

Ako rýchlo zaberá liečba u Vás?
Treba si uvedomiť: Rok choroby – mesiac liečenia. Čiže aj podľa toho nastavujeme liečbu klienta. Niektorí klienti chodia k nám tri až šesť mesiacov. Preto je dôležité, aby k nám prišli po mesiaci liečby na kontrolu. Pomocou prístroja vidíme koľkopercentné je zlepšenie a  ako reaguje organizmus. Môže sa stať, že niečo odstránime a vyskočí aj niečo iné. Čiže podľa toho pokračujeme ďalej. Sme radi, keď je klient v pohode a môže liečbu ukončiť.

 


Aby bol človek zdravý, na čo sa treba v prvom rade zamerať?
Pri diagnostike si všímam v prvom rade imunitu. Keďže tá je najdôležitejšia. Taktiež tráviaci trakt by mal správne fungovať, pretože odtiaľ dostávame všetky živiny do tela. A bez dobrej psychiky by nič neklapalo. Takže, keď je človek v pohode, je aj zdravší.

Pri diagnostike zistíte rôzne diagnózy. Vy tomu hovoríte záťaže.
Viackrát sa stalo, že k nám prišli klienti s bolesťou chrbtice, krížov a zistili sme, že im zlyhávajú obličky. Vždy sa snažíme nájsť ložisko, odkiaľ prichádza a podľa toho liečime.

 

 

Neliečim choroby. Nepletiem sa lekárom do remesla.

Akonáhle nájdem u klienta niečo, čo treba riešiť s odborníkom, klienta usmerním a už je na jeho vlastnom rozhodnutí, či za lekárom pôjde alebo nie. Je veľmi dôležité ísť za odborníkom, ktorý určí presnú liečbu. Skôr ako ponúknem klientovi konkrétny produkt, musím s ním spolupracovať, tak aby sme nezamedzovali jeho liečbu, ktorú má určenú lekárom. Pre mňa je veľmi dôležité mať informácie o liekoch, ktoré berie klient. Správnou kombináciou rýchlejšie pomôžeme zlepšiť zdravotný stav klienta.

 


Pomáhate ja  ľuďom s ŤZP?
Pokiaľ sa to dá a je to v mojej moci, viem poradiť aj ľuďom s ťažkým zdravotným postihnutím. No je to individuálne. Mám dlhoročné skúsenosti s prístrojom Diacom, naučila som sa čítať – ja tomu hovorím – medzi riadkami. Keď vidím, aká je tam záťaž, aké sú symptómy, podľa toho viem určiť záťaž, ktorú treba spracovať, z tela odbúrať.  Telo sa rýchlejšie a lepšie vysporiada so záťažou za pomoci prírodných produktov ako pri chemických liekoch, ktoré majú veľa vedľajších účinkov. Vždy sa poteším, keď mi klient po určitom čase povie, že mu lekár znížil dávky liekov alebo ich mohol úplne vysadiť.

 

 

Čo vás viedlo k tomu, aby ste touto formou pomáhala?
Pred tridsiatimi rokmi som mala vážne zdravotné problémy. Po niekoľkých operáciách som sa necítila dobre,  tak som začala hľadať cestu alternatívnej medicíny. Začala som s čajíkmi. Stále som niečo hľadala, skúšala. Po roku som sa začala cítiť dobre. Zo všetkých problémov  som sa dostala. Môj život sa skvalitnil, tak som to začala troška viacej študovať a zaujímať sa o prírodnú liečbu. Veľmi rada objavujem nové veci . Natrafila som na zelinkára Fándlyho. Veľa som čítala o bylinkách, s ktorými mal on skúsenosti. No keďže je ťažko zohnať kvalitné byliny, ja som sa nasmerovala na lekárne a robila som to touto formou. Výsledky boli, no nie také, aké som  očakávala. Tak som hľadala ďalej. Zaujala ma Tianshy čínska medicína. Bola veľmi dobrá. No ešte stále neobsahovala všetko to, čo som potrebovala.  Pátrala som ďalej, až som natrafila na firmu, s ktorou spolupracujem už  16 rokov. Tam nastúpili výsledky veľmi rýchlo. Ja sama sa snažím liečiť touto prírodnou formou. No a dnes už hovoria za mňa klienti.

 

 

Čo hovoria klienti?
Myslím, že úspešnosť je veľká. Väčšinou chodia ľudia ku mne aj 10 – 15 rokov pravidelne. Som hrdá na to, keď počujem z úst klientov, ako chvália diagnostiku prístrojom Diacom. Veľakrát sme prístrojom  potvrdili záťaže, ktoré sa zhodovali s vyšetreniami u lekárov. Ak ich čaká náročné vyšetrenie u odborníka a boja sa, odporúčam im prísť najskôr k nám.

 

Ste aj vlastne bútľavou vŕbou.

Áno, to je základ. U 70% záťaží je psychika. Niekedy sa stačí s klientom len porozprávať , vysvetliť mu niektoré veci, čo sa dejú. Ja si viem nájsť čas na to, aby som klienta vypočula, aby som s ním rozoberala jeho akékoľvek problémy a starosti. Všetky choroby, záťaže sa odvíjajú hlavne od psychiky človeka. Teším sa, keď vidím odchádzať  klienta s úsmevom. To znamená, že som mu aspoň trochu pomohla.

 

 

 

Rada by som spomenula milú príhodu.

Mala som tu klienta. Mladý chalan, ktorý sem prišiel, sadol si do kresla a povedal:  „Mám hnačky, necítim sa dobre.“ Nič viac.
BABO, RAĎ.
Začal rozprávať, až keď som mu urobila diagnostiku. Bol prekvapený, keď počul všetky svoje záťaže. Dva roky chodil k lekárom, ktorí mu nič nezistili. Bol v strese. Nevedel, čo sa deje. Strach je najhoršia vlastnosť, z neho prichádzajú choroby. Ukľudnila som ho, dala mu produkty a do dvoch dní sa mu zdravotný stav zlepšil.  A hlavne bol konečne  v pohode, kľudný.

 

 

Skúsenosti:

Iveta Bartalová:
Poznám pani Slamenú už viac ako 12 rokov.  Prišla k nám domov, urobiť diagnostiku s prístrojom Diacom. Nepoznali sme sa. Nevedela o žiadnych diagnózach môjho prvého manžela, ani o Katke. Na stole rozložila počítač. Mužovi povedala, nech si dá na uši slúchadlá.

Dívali sme sa na monitor počítača, ako skenuje celé telo. S otvorenými ústami som počúvala, čo hovorí. Všetko presne pravdivo. Pľúcna embólia, cukrovka, srdce, cievy. Všetko sa zhodovalo s tým, čo mal napísané od lekárov. Ponúkla mu produkty. Pravidelne ich bral a očividne mu zlepšili zdravotný stav. Po dvoch mesiacoch sa cítil oveľa lepšie.

Katka bola ležiace dieťa, mala problémy s trávením a imunitou. Taktiež jej urobila diagnostiku, odporučila produkty.  Katke dosť rýchlo zabrali.

Ja našťastie bývam zdravá. V tom období som nemala žiadne problémy, len psychiku bolo treba napraviť. Popri starostlivosti o Katku som to potrebovala. Tiež mi pomohli produkty od pani Slamenej.
Ja som zástancom alternatívnej medicíny. Chémiu nemusím. Radšej bylinky s čo najmenšími vedľajšími účinkami.

Tento rok po covide som mala silný kašeľ. Vyskúšala som všeličo možné aj nemožné. Nič nezaberalo, nepomáhalo. Lekár ma odporučil na pľúcne vyšetrenie. Bála som sa. Nebolo mi všetko jedno. Spomenula som si na pani Slamenú a šla som za ňou. Diacom ukázal, že som v poriadku. Pľúca mám čisté, len priedušky zanesené. O tri dni som presne tieto isté slová počula od pľúcnej lekárky. Už viackrát som sa utvrdila v tom, že prístroj Diacom „hovorí “ pravdu.

A aj to povzbudenie, porozprávanie sa s inou osobou veľmi pomôže. Naozaj je to hlavne o psychike.

 

Kontakt:

Emília Slamená
t.č. 0905537082
email: emilia.slamena@centrum.sk

 


 

Viac podobných príbehov nájdete tu.

Naše občianske združenie má stránku na FB, klik tu.

 


V prípade akýchkoľvek otázok nám napíšte

[wpforms id=“14413″]