Spolupráca s DM drogérie

Naše občianske združenie oslovilo DM drogériu o spoluprácu a pomoc dvom rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkej životnej situácii.

Ďakujeme DM drogérii za sponzorský dar, ktorý som odovzdala do rúk mamičiek, ktoré sa starajú o svoje inak obdarené ratolesti.
Mamičky boli dojaté, prekvapené a s veľkou pokorou ĎAKUJÚ za sponzorský dar od DM drogérie.


Pomohli sme:

Pani Janke Kánovej, ktorej náhle umrel manžel a zostala sama s ťažko postihnutým synom, ktorý má ťažkú autizmus. Zostala bez druhého príjmu, bez opory …

Spolupráca s DM drogérie


Pani Dolinská si prechádza veľmi náročným obdobím. Osud jej nadelil veľa ťažkých skúšok.
Pred štyrmi rokmi prišla o dcéru, ktorá spáchala samovraždu a zanechala po sebe dve maličké detičky. Otec o deti nemá záujem. Jeden z chlapcov má od leta 2022 cukrovku. 4x denne mu pichajú inzulín. Pani Dolinská musí nepretržite vnúčika sledovať,  lebo hodnoty cukru v krvi sú veľmi kolísavé.

Pred dvomi rokmi mal manžel pani Dolinskej úraz, čaká na schválenie invalidného dôchodku, keďže vďaka komplikáciám po úraze sa nemôže zaradiť do pracovného pomeru.
Majú syna, ktorý skončil stredoškolské štúdium a práve v tomto období si hľadá prácu. Zostali bez pravidelného príjmu. Žijú zo 700 € mesačne, z toho musia zaplatiť nájom 400 €. 300 € treba prerozdeliť na stravu, dochádzanie do nemocnice v BB, doplatky za lieky, ….

Spolupráca s DM drogérie

 

Veľké ĎAKUJEME za spoluprácu.
Veď spoločnými silami sa dá zvládať všetko.

 

Viac príbehov rodín, ktoré potrebujú pomoc nájdete tu.

FB: Stránka Spolu to zvládneme – Burko

 

Kontakt

Meno a priezvisko(Povinné)