Zdvíhacie zariadenia pre imobilných ľudí

Dovoľte, aby  sme Vám predstavili spoločnosť, ktorá pomáha imobilným ľuďom pri zdolávaní bariér. 

Kto sme?

Chceme vyrábať a poskytovať najlepšie technické riešenia, ktoré odstraňujú akékoľvek bariéry vo vašej domácnosti a v živote. Okrem technickej, vývojárskej, technologickej a strojárskej oblasti podnik zastáva aj silné sociálne a emocionálne rozmery smerom k pomoci.

Majiteľka Pani Ponická vytvorila atmosféru, ktorej sme schopní pomôcť ľuďom v domácnostiach. Pomáha ostatným a váži si ich vlastný život a zdravie. Pani Ponická začala pri riadení podniku vydávať časopis INAK OBDARENÍNaši klienti sa začali aktívnou tvorbou časopisu zapájať do spoločenského a aktívneho života. Viac tu

KLUB SPIG

Aby sme vám dokázali ešte viac pomôcť, vytvorili sme špeciálny KLUB SPIG. Ten zastrešuje všetky sociálne aktivity, ktoré organizujeme pre svojich klientov a členov klubu. Snažíme sa neustále prinášať EXTRA HODNOTY, ktoré Vám spríjemnia a uľahčia život.

Klienti môžu získať zdvíhacie zariadenie úplne zadarmo. 


Ako? 

Vďaka príspevku z UPSVaR a doplatku cez KLUB SPIG 

Viac tu.

Atypická Šikmá schodisková plošina 70 °


Vďaka šikmej schodiskovej plošine sa človek stáva samostatnejším a mobilnejším, pretože schodisková plošina je samoobslužné zariadenie.

Zvýšte kvalitu svojho života, ľahko používateľným a bezpečným zariadením, schodiskovou plošinou.

Viac o šikmých plošinách čítajte tu. 

Video nájdete tu.

Zvislé zdvíhacie plošiny so skrutkovým a hydraulickým pohonom 


Sú ideálnym riešením pre inštalácie bez veľkých stavebných úprav. 
Pripracovanie pred inštaláciou si vyžaduje iba pevný základ pod rámom, ktorý tvorí samonosnú konštrukciu.Nie je potrebná žiadna priehlbina, ak je možné umiestniť záchytný klin alebo prípadne priehlbinku 80 mm pred nastupovaním do kabíny.

Čítajte viac tu.

Stropný zdvihák


Stropný zdvihák je zariadenie slúžiace na zdvíhanie a premiestňovanie imobilných osôb z postele na vozík, do vane, do sprchy, na toaletu, do bazénov. Môžete ho využiť aj pri vertikalizácii a nácvik chôdze.
Viac tu.

Stoličkové výťahy


Stoličkový výťah je zdvíhacie zariadenie. Ide o vhodné riešenie pre seniorov a osoby, ktoré presunú po schodisku spôsobuje ťažkosti. Stoličkový výťah je tiež vhodný aj pre ťažko zdravotne postihnutých.

Čítajte viac tu. 

Schodolezy

Pomôcť sa dá schodolezom, ktorý umožňuje bezpečný a pohodlný presun po schodisku bez montáže a iných prác.Invalidný vozík je veľmi jednoducho nad schodolezom. Jazda po schodisku je možné ihneď pripevniť a zatlačiť bezpečnostnú páku.Viac tu.

Pýtate sa: ,, Ako získať zariadenie do vašej domácnosti? “

Pokiaľ ste osoba s ŤZP, môžete na naše zdvíhacie zariadenia získať štátny príspevok až do 95% z ceny a do 11617,88 EUR. Prípadný doplatok vám pomôže vyriešiť naše občianske združenie a nadácie. Takže všetko vám radi bezplatne pomôžeme, neváhajte nás osloviť.

  1. Kontaktujte nás na bezplatnej linke 0800 105 705 alebo poštou na spig@spig.sk. Využiť si môžete aj formuláre na webovej stránke www.spig.sk
  2. V krátkom čase (najčastejšie ešte v ten istý deň) sa ozve náš obchodný zástupca a dohodne sa s vaším stretnutím, ktoré sa vždy prispôsobí vašim možnostiam a časovému plánu.
  3. Viac informácií tu

Môžete volať na bezplatnú linku 0800 105 707
Mobil: 0903 534 767
Napíšte na email spig@spig.sk
Viac informácií nájdete na www.spig.sk

 

Informácie o tom ako získať zdvíhacie zariadenie nájdete aj tu.