Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Forever - Aloe Vera Zdravie nadovšetko

VITAMÍNY KIDS PRE DETI

Rada by som Vám predstavila výborné detské vitamíny FOREVER KIDS.

  • Veselé a chutné tajomstvo pre deti, poskytujúce každodenné potrebné množstvo výživných látok. Dajte svojim deťom každý deň živiny, ktoré potrebujú, s Forever Kids žuvacími multivitamínmi. Tieto zábavné a lahodné multivitamíny s hroznovou príchuťou poskytujú dospelým aj rastúcim deťom od dvoch rokov nevyhnutné vitamíny, minerály a rastlinné živiny.
  • Žuvacie multivitamíny Forever Kids sú vyrobené len z tých najkvalitnejších a najdôležitejších surovín – obsahujú vitamíny, minerálne látky a fytonutrienty. Novou zložkou vo Forever Kids je železo, často nedostatková živina. Podľa Národného inštitútu zdravia nedostatok železa „obmedzuje prenos kyslíka do buniek, čo vedie k únave, zlému pracovnému výkonu a zníženej imunite.“ Železo je neoddeliteľnou súčasťou zdravej stravy a môže pomôcť zaistiť, že bude vaše dieťa zdravé a šťastné.
  • bez umelých farbív a konzervačných látok
  • žuvateľné tablety
  • fytonutrienty získané z najlepších surovín, ako napríklad brokolica,špenát, cukrová repa a mrkva

Vďaka týmto žuvacím multivitamínom Forever Kids™ poskytnete svojim deťom výživné látky, ktoré každý deň potrebujú. Tieto zábavné a chutné multivitamíny poskytnú dospelým a deťom od 2 rokov dôležité vitamíny, minerálne látky a fytonutrienty, ktorých môžu mať v organizme nedostatok.

Fytonutrienty sú veľmi dôležité rastlinné látky, ktoré sa nachádzajú v ovocí a zelenine. Nová receptúra má ešte viac fytonutrientov vďaka vylepšenej zmesi ovocia a zeleniny. Výsledkom je multivitamín, ktorý má skvelú chuť, jeho užívanie je zábavné, a dopĺňa rad ostatných výživových doplnkov, ktoré Forever Living ponúka!

Fytonutričná základňa Forever Kids
pochádza z takých výživných potravín, ako je napríklad mrkva, cukrová repa, špenát, brokolica, čučoriedky, jablká, brusnice, paradajky a jahody. Neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky. Vy i vaše deti si zamilujete prirodzenú hroznovú chuť, a navyše budete mať pocit spokojnosti!

Ing.Ivetka Vinczeová

Manažér FOREVER LIVING PRODUCTS

0911111893

www.aloe-zdravyzivotnystyl.sk