Stropný zdvihák Ergolet

Máte problém dostať sa do vane, sprchy, z postele na vozík? Určite využite technické riešenia stropných zdvihákov Ergolet. Príbuzní radi pomôžu, ale pri dlhodobej starostlivosti môžu sami začať mať problémy s medzistavcovými platničkami, či kĺbami a šľachami. Stropný zdvihák ako technické riešenie je skutočne najvhodnejší spôsob, ako zlepšiť život osoby so zdravotným postihnutím a jej rodiny.

Stropný zdvihák Ergolet je zariadenie, ktoré je určené na zdvíhanie a premiestňovanie imobilných osôb z postele na vozík, do vane, sprchy, na toaletu, do bazénov a ďalej na rehabilitáciu a nácviky chôdze pacientov či už v inštitúciách ako sanatóriá, nemocnice, centrá pre osoby s handicapom alebo aj pre domácu starostlivosť a mobilitu v rámci bytu či domu.

Prechod z miestnosti do miestnosti:
Jeden systém Ergolet Luna obslúži viaceré miestnosti vďaka tzv. „prehupu“. Jednoduchý „prehup“ zabezpečí presun osoby z izby do izby bez toho, aby bolo nutné prepravovanú osobu spustiť na vozík a v ďalšej miestnosti ju opäť zdvihnúť .

Bezpečnostné funkcie:
Núdzové zastavenie – funkcia v prípade núdze, napr. ak zariadenie nereaguje alebo sa nedá zastaviť po odpojení ručného ovládania
Tlačidlo núdzového znižovania – tlačidlo v prípade núdze, keď je potrebné bezpečne znížiť pacienta.

Zariadenie Ergolet Luna možno pripevniť zvisle, vodorovne, či priamo na koľaj.

Zariadenie sa dodáva v jednom z týchto 3 prevedení:
Horizontálne pripevnenie
Vertikálne pripevnenie
Pripevnenie na koľajnicu

Rozmery a parametre:
Max.nosnosť: 200 kg
Max.nosnosť na požiadanie: 270 kg
Dĺžka závesného pásu: 2200 mm
Hmotnosť: 6,7 kg
Rozmery: 320 x 130 mm
Batérie: 36 V olovené
Nabíjanie: 100-240V, 0,5A
Prevedenie: hliník

Mám záujem