Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Iveta Burianeková Katka - Pomôcky

Stropné zdvíhacie zariadenie Ergolet Luna z firmy SPIG s.r.o, Zvolen

Stropné zdvíhacie zariadenie som zakúpila vďaka príspevku z UPSVaR, ktorý vyhovel mojej žiadosti, ale až na odvolanie.

Na prvý krát mi príspevok neschválili, lebo som mala zapožičaný pojazdný zdvihák zo zdravotnej poisťovne. Bola som trochu sklamaná.
No nevzdala som sa a napísala odvolanie na krajský UPSVaR. Na základe odvolania a potvrdenia zo zdravotnej poisťovne o vrátení pojazdného zdviháka, nám bol schválený príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia.
Ako si treba vybaviť peňažný príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia sa dočítate tu.

Ak sa Vám to nepodarí na prvý krát, tu nájdete vzor na odvolanie proti rozhodnutiu.

Som veľmi rada, že mám Stropný zdvihák Ergolet Luna. Je to veľký pomocník. Katku dám do vaku a presuniem z postele do kočiara alebo stoličky. Používame ho aj na polohovanie v miestnosti a samozrejme pri kúpaní vo vani.
Nezaťažujem si chrbticu, čo je pre mňa veľmi dôležité. Predsa Katka je už ťažká, a ja mám tiež len jedno zdravie a to si treba chrániť a pomôcť keď sa dá.

Zdvihák Ergolet má veľa výhod. Nezavadzia, je nainštalovaný na stene. Celý stropný zdvíhací systém pôsobí ako pekný doplnok interiéru. Koľaje sú bielej farby, motor má tvar disku.

Keď dám zdvihák nad Katkinu hlávku, už sa usmieva a čaká kedy ju povozím. Má zmenu, keď ju nechám visieť vo vaku. Nôžky sa jej dotýkajú zeme, a ona sa hojdá a spokojne oddychuje. Vydrží aj hodinku sledovať telku alebo sedieť na obyčajnej stoličke vo vaku. Nemusím sa o ňu báť, vak jej telíčko udrží v polohe aká práve vyhovuje Katke.

Som spokojná, že máme doma zdvihák Ergolet Luna.

Odporúčam všetkým, ktorí majú záujem o plošinu,  schodolez, výťah alebo zdvihák, aby sa obrátili na túto firmu.
Nebudete banovať.  Viac o tejto firme tu.