Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Archív September 2014 Bezbariérovosť Pomôcky Zdvíhacie zariadenia pre imobilných

Stoličkový výťah, schodisková sedačka Platinum do zákrut

Schodisková sedačka Platinum je zariadenie, ktoré vám vráti radosť do všedných dní a zabezpečí väčšiu samostatnosť od rodiny. Ak vyžadujete schodiskovú sedačku prispôsobenú k vášmu schodisku a k jeho zákrutám, môžete byť presvedčený, že schodisková sedačka Platinum, bola navrhnutá presne podľa vašich predstáv a prispôsobená vášmu domovu.

Stoličkový výťah, schodisková sedačka Platinum do zákrut

Platinum schodisková sedačka vhodná pre rovné dráhy aj do zákrut je vybavená vťahovacím bezpečnostným pásom a otáčajúcim sa sedadlom pre vaše jednoduchšie zosadnutie na koncoch schodiska. Stoličkový výťah má podnožku, ktorá je vybavená bezpečnostnými prvkami, cilivými na tlak, ktoré okamžite zastavia sedačku,kým by dostala do kontaktu s prekážkou na schodoch.

Motor zariadenia má vstavanú špeciálnu bezpečnostnú brzdu, ktorá zabezpečuje bezpečnú jazdu. Súčasť sedačky je ergonomicky navrhnuté sedadlo, ktoré má mäkké polstrovanie. Keďže schodiská v domoch môžu byť rôznych veľkostí a tvarov schodisková sedačka Platinum bola navrhnutá špecificky tak, aby bola univerzálna, pohodlná a nenápadná na všetkých druhoch schodiska.

Viac tu

 

Mám záujem