Stoličkový výťah, schodisková sedačka Platinum do zákrut

Schodisková sedačka Platinum je zariadenie, ktoré vám vráti radosť do všedných dní a zabezpečí väčšiu samostatnosť od rodiny. Ak vyžadujete schodiskovú sedačku prispôsobenú k vášmu schodisku a k jeho zákrutám, môžete byť presvedčený, že schodisková sedačka Platinum, bola navrhnutá presne podľa vašich predstáv a prispôsobená vášmu domovu.

Platinum schodisková sedačka vhodná pre rovné dráhy aj do zákrut je vybavená vťahovacím bezpečnostným pásom a otáčajúcim sa sedadlom pre vaše jednoduchšie zosadnutie na koncoch schodiska. Stoličkový výťah má podnožku, ktorá je vybavená bezpečnostnými prvkami, cilivými na tlak, ktoré okamžite zastavia sedačku,kým by dostala do kontaktu s prekážkou na schodoch.

Motor zariadenia má vstavanú špeciálnu bezpečnostnú brzdu, ktorá zabezpečuje bezpečnú jazdu. Súčasť sedačky je ergonomicky navrhnuté sedadlo, ktoré má mäkké polstrovanie. Keďže schodiská v domoch môžu byť rôznych veľkostí a tvarov schodisková sedačka Platinum bola navrhnutá špecificky tak, aby bola univerzálna, pohodlná a nenápadná na všetkých druhoch schodiska.

Stoličkový výťah, schodisková sedačka Platinum do zákrut

Viac tu

 

Mám záujem