Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Archív November 2016 Iveta Burianeková Pozitívne myslenie

Poďakovanie DACIA DOKKER

Tento rok nás určité okolnosti donútili kúpiť auto pre Katku. Požiadala som upsvar o peňažný príspevok na kúpu auta a keďže sme spĺňali jednu z podmienok, že musíme navštevovať školu, tak nám bol príspevok schválený. Otázka bola, aké auto kúpiť? Nové alebo jazdené?

Nechcelo sa mi chodiť po autobazároch a hľadať pre nás najvhodnejšie auto. Odrádzalo ma aj to, že upsvar neprispieva na opravu auta a u starších jazdených aut nie je isté, že auto bude v poriadku. Nie je žiadna záručná doba. Preto som sa rozhodla kúpiť nové auto. Mala som presnú predstavu, keďže potrebujem veľké auto kvôli prevážaniu dieťaťa v kočiari.

Mojím požiadavkám vyhovovalo najviac auto Dácia DOKKER.
Prečo?
1. Je priestranné s veľkým kufrom.
2. Nízka spotreba
3. Cenovo najdostupnejšie

 
Chcem sa z celého srdca poďakovať pani Bezroukovej a jej kolegom z  firmy AUTO ADEX s.r.o vo Zvolene, ktorí boli veľmi ústretoví a pomohli nám pri objednávke a dodaní nového auta. Auto nám objednali ešte skôr ako som dostala rozhodnutie z upsvar o schválení príspevku na kúpu auta.
Takže v deň, keď mi na účet prišli peniaze z upsvar, som mohla zaplatiť faktúru, a  hneď ísť do  predajne pre auto. Ďakujem za perfektnú komunikáciu, ústretovosť a rýchle vybavenie.
Iveta Burianeková

 

Archív článkov z časopisu Inak obdarení November 2016
Archív článkov November 2016

 

Čítajte informačný portál Inak obdarení
close

Prajeme príjemné čítanie a ďakujeme za zdieľanie