Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Archív Máj 2015 Ubytovanie bez bariér

HOTEL SLOVAN Tatranská Lomnica

HOTEL SLOVAN je obľúbený i u rodičov s deťmi. Kapacita hotela je 120 izieb, 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax.

 

Ďalším hotelom, ktorý mám rada, je HOTEL SLOVAN Tatranská Lomnica, ktorý sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici, obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier, umožňuje stráviť jedinečnú dovolenku počas celého roka. Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností.

 

 

 

 

 

HOTEL SLOVAN je obľúbený i u rodičov s deťmi. Kapacita hotela je 120 izieb, 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax. Čo je dôležité, je tu i 2-lôžková bezbariérová izba PLUS, ktorá poskytuje pohodlné ubytovanie zohľadňujúce špeciálne potreby hostí so zdravotným obmedzením. K dispozícii je priestranná 2-lôžková izba s posedením a veľkou kúpeľňou s bezbariérovým WC a sprchou. Hotel má dve takéto izby. Na izby je možné umiestniť prístelku alebo detskú postieľku. Farebné prevedenie izieb v ročnom období zima s magickými fototapetami tatranskej zimy.

Milí priatelia, užite si neopakovateľnú atmosféru VYSOKÝCH TATIER!

Hotel SLOVAN*** Tatranská Lomnica
Tatranská Lomnica 46
059 60 Vysoké Tatry, Slovensko
t.č.: +421 948 20 40 40
e-mail: reservation@hotelslovan.sk
www.hotelslovan.sk

 

Archív článkov z časopisu nájdete na našom webe tu.

Články z časopisu čítajte aj na informačnom portáli Inak obdarení.

close

Prajeme príjemné čítanie a ďakujeme za zdieľanie