Spoločnými silami zvládneme všetko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Ďakujeme

Na tomto mieste by som sa chcela poďakovať všetkým dobrým ľudom, ktorí nám doteraz pomohli finančnou čiastkou, darmi alebo psychickou podporou.

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým, ktorí nám každoročne pomáhajú darovaním 2% z daní práve mojej dcérke. Mohli sme si dovoliť kúpiť kyslíkový prístroj, vitamíny, rôzne detské príkrmy, vlhčené utierky, vyhrievaciu deku, pomôcky na svetelnú terapiu, taktiež masérsky stôl, ale aj zaplatiť masérku, ktorá chodieva pravidelne masírovať Katku. Teším sa, že jej môžem spolu s masérkou zlepšovať zdravotný stav aj masážami celého tela na novom masérskom stole, kde Katka spokojne leží a vychutnáva dotyky masážou. Nie nadarmo sa hovorí: „ Dotyk lieči telo a úsmev dušu“. Keď vidím na Katkinej tváričke úsmev, to je  pre mňa najkrajší darček.

Taktiež sme mohli zakúpiť a poriešiť doplatky na schodiskovú plošinu, auto, stropné zdvíhacie zariadenie, umývateľný paplón a iné pomôcky, ktoré nám uľahčujú život. Naše pomôcky nájdete tu.

Chceme aj naďalej pokračovať v rôznych terapiách, rozvíjať a stimulovať očká, ušká, rúčky a zapájať všetky zmysly do činnosti.
Ako sa hovorí: “ Peňazí nikdy nie je dosť“, tak sme veľmi vďační za každé euríčko, ktoré nám pomôže.
Verím, že sa nám bude dariť čoraz lepšie.
 

 

  
ĎAKUJEME