Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

OZ Spolu to zvládneme - Burko

Budem pomáhať na pamiatku moje dcérky Katky.  

Ďakujeme  všetkým darcom, ktorí darovali 2% z daní pre Katku sa chcem z celého srdca poďakovať. Katka už peniažky nebude potrebovať. V nebi je o ňu postarané, má tam všetko.
Vďaka Katke som spoznala iné rodiny, ktoré bojujú s podobným osudom ako sme mali my. Katka spájala ľudí, ukazovala smer, ktorým sa treba uberať.
V roku 2008 som vytvorila stránky www.burko.sk, kde som Katke pravidelne aktualizovala denník, postupne som pridávala články na pomoc pre ľudí s podobným osudom. Cez stránky som sa zoznámila s mamičkami, s ktorými udržiavam kontakt doteraz. Našla som rôzne spoločnosti a organizácie, ktoré pomáhajú ľuďom s hendikepom.
Prečo som si vybrala doménu burko.sk ?
No, lebo moje dieťa som tak volala. Môj malý burko (skratka Burianeková).
Takže stránky boli venované hlavne našej Katuške.

Vďaka Katke vzniklo v roku 2014 občianske združenie Spolu to zvládneme – Burko, ktoré poznajú hlavne tí, ktorí každoročne pomáhali Katke darovaním 2% z daní.

Občianske združenie bude fungovať naďalej. Aj naďalej budeme pomáhať formou zbierania 2% z daní pre deti, ale aj dospelých, ktorí majú vážne zdravotné problémy. Vyzbierané peniažky prerozdelíme do rodín, kde to najviac potrebujú.

Budem pomáhať na pamiatku moje dcérky Katky.

Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhajú, lebo spoločnými silami sa dá zvládať všetko.

S pozdravom Iveta Burianeková