Burko

Spoločnými silami zvládneme všetko

Čo nám pomohlo Iveta Burianeková Katka

Biolampa

Biolampa
Úžasná pomôcka pri liečbe akýchkoľvek chorôb alebo poranení. Biolampu sme si zohnali v období, keď mal manžel otvorené rany na nohách. Veľmi ťažko sa rany hojili keďže má cukrovku. Prežili sme náročné obdobie, skúšali rôzne náplaste, mastičky, obklady, všetko pomohlo ale len na určitú dobu. No odkedy si muž začal nasvecovať rany na nohách, očividne zo dňa na deň sa mu zlepšovalo. Vtedy ide biolampa aj tri krát denne. Sú obdobia, keď sa rany netvoria a vtedy si biolampa oddýchne.

Biolampa pomáha aj Katke. raz mala preležaninu na chrbátiku, našťastie ne veľkú a za niekoľko dní sme ju vyliečili biolampou. Ak vidím na Katke, že je viac zahlienená, ťažšie dýcha, zoberiem biolampu a nasvecujem jej hrudníček. K tomu zapnem kyslíkový prístroj a o niekoľko dní je dieťa v poriadku.

Mne taktiež pomohla viac krát biolampa, keď som mala herpes na ústach. Nasvecovaním biolampou som ho vyliečila a netvorí sa často. Aj pri prechladnutí pomáha. Stačí nasvecovať dva tri dni a dýchanie sa zlepší, upchatý nos je minulosťou.